Yatılı Bakıcı Şirketleri İstanbul

Yatılı Bakıcı Şirketi İstanbul

İstanbul’da İŞKUR üyesi insan kaynakları firmasıolarak sizlere yatılı bakıcı temin etmekteyiz. Güvenli ve Deneyimli. Çocuğunuza en uygun yatılı yabancı bakıcıları sizin için buluyoruz. Tercihlerinize göre İngilizce bilen veya İngilizce bilmeyen yatılı çocuk bakıcısı alabilirsiniz. Yatılı çocuk bakıcı ajansı olarak resmi bir firmayız ve size en uygun çocuk bakıcısını temin edebiliyoruz.

Yatılı Çocuk Bakıcı Şirketi

Evinizde güvenebileceğiniz yabancı bakıcı almak için sizlere destek ve çözümler sunuyoruz. Bebek bakıcılığı alanında uzman, deneyimli ve işlerini profesyonel bir çizgide yapan bakıcılar için bizi aramanız mümkün. Sizlere bebek bakıcılığı alanında daha önce referanslı olan bakıcılar sunuyoruz. Görüşme ayarlayarak sizleri görüştürmekteyiz. İstedğiniz bakıcıyı seçme hakkını bulunmaktadır.

Yatılı Bebek Bakıcı Firması

İstediğiniz özelliklerde bakıcı arıyorsanız bizi arayablirsiniz. Sorunsuz hizmetler sunuyoruz. İngilizce konuşabilen Çocuk Bakıcı ücreti; Filipinli 800 $, Nepalli, 700 $, Endonezyalı 650 $, İngilizce bilmeyen Türkçe konuşlabilen Türkmen – Özbek – Kırgız – Azeri Bakıcı 550 – 600 $ fiyatlara çalışmaktadır. İngilizce bilen bakıcıların fiyatları biraz yüksek bunun sebebi ise anadili gibi İngilizce konuşmaları ve dadılık hakkında deneyimli olmalarıdır.

İstanbul Bakıcı Danışmanlık

Çocuk ve bebek bakıcı alanında uzman, kendini yetiştirmiş deneyimli İngilizce bilen personeller için sizlere iyi bir sunum yapmaktayız. Filipinli bakıcılar ve Filipinli dadılar çocuk veya bebeklerin yetişmesinde onlara ana dili gibi ingilizce öğretebilirler ve çocuk ve bebeklerede çok iyi bakabilmektedirler. Sizde Filipinli bakıcı çalıştırmak istiyorsanız bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.