• +90 (212) 285 10 02 - +90 (532) 637 65 94
  • info@filipinlibakicim.com

Hizmetlerimiz

GM ELİT genelde ihtiyaçları doğrultusunda her sektör, kategori ve backgroundtan  işveren ve işçi adaylarının buluşmasında aracılık ve danışmanlık hizmeti vermekle beraber, özelde ülkemizdeki ebeveynlerin çocukları için en uygun ve güvenilir Filipinli Bakıcı bulmalarında uzmanlaşmış bir özel istihdam bürosudur.

FİLİPİNLİ BAKICI

filipinli-nannyElbette tüm anne ve babalar çocuklarının yarının iş ve bilim dünyasına mümkün olduğu kadar iyi hazırlanmasını, iyi yetişmesini  arzu eder. Tarihte olduğu gibi günümüzde de iyi yetişmişliğin göstergelerinden biri yabancı dil sayısı ve derecesedir. Özellikle evrensel bir dil halini alan İngilizceyi iyi derecede bilmek günümüzün zorunluluklarından olup iş pazarına adım atan her genç adaydan olağan bir nitelik olarak beklenmektedir. Mesleğinde başarılı ve iyi bir filipinli bakıcı sayesinde çocuğunuz İngilizce öğrenmeye mümkün olduğu kadar erken yaşta başlayıp, böylece tasarruf ettiği çok kıymetli zamanı ilerideki yaşlarda başkaca bilgi ve donanımlar elde etmek için kullanabilir. Filipinli bakıcılarfilipinli dadılar çocuk bakımı ve eğitimi konusundaki yetenek ve birikimleriyle dünya çapında şöhret sahibi olup onyıllardır birçok ülkedeki aileler tarafından tercih edilmektedirler.

Filipinli bakıcı ücretleri, filipinli çocuk bakıcısı‘nın deneyimi, eğitimine ve dil bilgisine göre değişmektedir.
Bu değerleri sizde değerli buluyor ve filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Deneyimli bir firma olarak üst düzey ailelerimizin evlerinde personellerimiz çocuklarınıza bakmaktadır. Filipinli yardımcılar ayrıca ev temizliğinde de tercih edilmektedirler. Sizde filipinli çocuk bakıcısıarıyorum diyorsanız +90 (212) 285 10 02 nolu telefonu hemen arayabilir veya info@filipinlibakicim.com adresine mail atabilirsiniz.

Yabancı Yardımcılar içerisinde Filipin ve Nepalli çalışanlarımız, çalışkan, sorumluluk sahibi ve disiplinli olmaları, iyi İngilizce bilmeleri ve yıllar içindehizmet sektöründe edindikleri deneyim sayesinde dünyanın birçok ülkesinde yabancı çalışan olarak tercih edilmektedir. Yurt dışında hasta bakımı ve yaşlı bakımı konularında özel eğitim almış olan profesyonel hasta bakıcı bulunabilmektedir. Bu eğitimleri almış ve sertifika sahibi yabancı hasta bakıcı, yardımcı ve yabancı bakıcılara “Caregiver” terimiyle tanımlanmaktadır.

Hasta bakımı ve yaşlı bakımı gibi titizlik ve beceri isteyen işler konusunda özellikle Filipin ve Nepal uyruklu yardımcılardan destek almak hayatınızı muhakkak kolaylaştıracaktır. Belli bir yaşın üstünde olan insanların gerekli bakımı için Nepalli Yardımcı adaylarımızı şeçmenizi öneririz. Hasta bakımıiçin ise hem Filipinli hem de Nepalli yardımcı ve bakıcılar daha iyi destek verecekledir. Yurt dışından gelen veya gelecek hasta bakıcıların Türkçe bilmediğini özellikle vurgulamak isteriz. Özellikle iletişim sorunu yaşamamanız için ailenizde ingilizce konuşan bir aile ferdinin veya yardımcınızın olmasına lütfen önem verin.

Türkiye’de yasal düzenlemeler yeterli olmadığı için bugüne kadar birçok aile kaçak yabancı  hasta ve yaşlı bakıcı çalıştırmak zorunda kalmıştır. Çalışma Bakanlığı’nın Şubat 2012’de yayınladığı yönetmelik sayesinde artık yabancı bakıcılar yasal olarak çalışma hakkına sahip olmuşturlar.