• +90 (212) 285 10 02 - +90 (532) 637 65 94
  • info@filipinlibakicim.com

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

YABANCI DADI

filipinli-nannyTüm çocuk sahibi ebeveynler çocuklarının iyi yetişmesini ve iyi derecede bir yabancı dil konuşmasını ister. Özellikle de enternasyonel bir dil olan ingilizceyi. Mesleğinde başarılı ve iyi bir filipinli bakıcısayesinde çocuğunuz kısa zamanda ingilizce konuşmaya başlayabilir. Dünyanın bir çok ülkesinde filipinli bakıcılarfilipinli dadılar aileler tarafından aldıkları eğitimler ve çocuklara sundukları bilgiler, deneyimleri ve tecrübelerinden dolayı çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biride disiplinli olmalarıdır.

Filipinli bakıcı ücretleri 1200 $ dan başlayarak, filipinli çocuk bakıcısı‘nın deneyimi, eğitimine ve dil bilgisine göre değişmektedir.
Bu değerleri sizde değerli buluyor ve filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz.

Deneyimli bir firma olarak üst düzey ailelerimizin evlerinde personellerimiz çocuklarınıza bakmaktadır. Filipinli yardımcılar ayrıca ev temizliğinde de tercih edilmektedirler. Sizde filipinli çocuk bakıcısıarıyorum diyorsanız +90 (212) 285 10 02 nolu telefonu hemen arayabilir veya info@filipinlibakicim.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Filipinli Yardımcılar

 

Yabancı Yardımcılar içerisinde Filipin ve Nepalli çalışanlarımız, çalışkan, sorumluluk sahibi ve disiplinli olmaları, iyi İngilizce bilmeleri ve yıllar içindehizmet sektöründe edindikleri deneyim sayesinde dünyanın birçok ülkesinde yabancı çalışan olarak tercih edilmektedir. Yurt dışında hasta bakımı ve yaşlı bakımı konularında özel eğitim almış olan profesyonel hasta bakıcı bulunabilmektedir. Bu eğitimleri almış ve sertifika sahibi yabancı hasta bakıcı, yardımcı ve yabancı bakıcılara “Caregiver” terimiyle tanımlanmaktadır.

Hasta bakımı ve yaşlı bakımı gibi titizlik ve beceri isteyen işler konusunda özellikle Filipin ve Nepal uyruklu yardımcılardan destek almak hayatınızı muhakkak kolaylaştıracaktır. Belli bir yaşın üstünde olan insanların gerekli bakımı için Nepalli Yardımcı adaylarımızı şeçmenizi öneririz. Hasta bakımıiçin ise hem Filipinli hem de Nepalli yardımcı ve bakıcılar daha iyi destek verecekledir. Yurt dışından gelen veya gelecek hasta bakıcıların Türkçe bilmediğini özellikle vurgulamak isteriz. Özellikle iletişim sorunu yaşamamanız için ailenizde ingilizce konuşan bir aile ferdinin veya yardımcınızın olmasına lütfen önem verin.

Türkiye’de yasal düzenlemeler yeterli olmadığı için bugüne kadar birçok aile kaçak yabancı  hasta ve yaşlı bakıcı çalıştırmak zorunda kalmıştır. Çalışma Bakanlığı’nın Şubat 2012’de yayınladığı yönetmelik sayesinde artık yabancı bakıcılar yasal olarak çalışma hakkına sahip olmuşturlar.

admin
internet reklamı