Filipinli bakıcı fiyatları İzmir

Filipinli Bakıcı ve Dadı fiyatları: 900 $ ile 1300 $ arasında olmaktadır. Nedeni belki Filipinli bakıcı ve dadı işlerinde son derece disiplinli ve işini bilen bir yapıya sahiptir. 900 $ dan başlayan fiyatlarla filipinli bakıcıları çalıştırabilirsiniz.

İzmir filipinli bakıcı / dadı

Türkiye geneli filipinli yatılı bakıcı hizmeti sunulmaktadır. Filipinli yatılı bakıcı almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Filipinli yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenle Eleman temin edebilirsiniz. Sizleri referanslı bakıcılar ile buluşturuyoruz. Profesyonel bakıcılar için bizi aramanız yeterli.

İzmir filipinli bakıcı ajansı

FİLİPİNLİ HASTA YAŞLI BAKICISI: Deneyimli hemişrelerimiz  ve bakıcılarımız ile yanınızdayız.Yoğun bakım , bebek , çocuk , demans , alzheimer , fizyoterapist , refakatçi , hasta bakıcı , yaşlı bakıcısı.

BEBEK VE ÇOCUK BAKICISI: Bebekleriniz ve çocukarınız için gölge öğretmen , bakıcı , filipinli bakıcı , hemşire , yabancı dil bilen bakıcı , oyun abisi , oyun ablası , deneyimli dadılarımız ile hizmetinizdeyiz.

EV İÇİN YARDIMCI: Eviniz için güvenilir ve deneyimli bahçıvan , temizlikçi , aşçı , yardımcı, şoför, ev öğretmeni, bakıcı, hasta bakıcısı , bebek bakıcısı gibi eleman ihtiyaçlarınızda deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.