Filipinli bakıcı fiyatları İzmir

Filipinli Bakıcı ve Dadı fiyatları: 900 $ ile 1300 $ arasında olmaktadır. Nedeni belki Filipinli bakıcı ve dadı işlerinde son derece disiplinli ve işini bilen bir yapıya sahiptir. 900 $ dan başlayan fiyatlarla filipinli bakıcıları çalıştırabilirsiniz. Filipinli bakıcılar için GM Elit Danışmanlık sizlere hizmet vermektedir. Referanslı ve deneyimli filipinli çocuk bakıcı ve dadılar için size en iyi hizmeti vermekteyiz.

İzmir filipinli bakıcı firması

Türkiye geneli filipinli yatılı bakıcı hizmeti sunulmaktadır. Filipinli yatılı bakıcı almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Filipinli yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenle Eleman temin edebilirsiniz. Sizleri referanslı bakıcılar ile buluşturuyoruz. Profesyonel bakıcılar için bizi aramanız yeterli.

İzmir filipinli bakıcı ajansı

FİLİPİNLİ HASTA YAŞLI BAKICISI: Deneyimli hemişrelerimiz  ve bakıcılarımız ile yanınızdayız.Yoğun bakım , bebek , çocuk , demans , alzheimer , fizyoterapist , refakatçi , hasta bakıcı , yaşlı bakıcısı. BEBEK VE ÇOCUK BAKICISI: Bebekleriniz ve çocukarınız için gölge öğretmen , bakıcı , filipinli bakıcı , hemşire , yabancı dil bilen bakıcı , oyun abisi , oyun ablası , deneyimli dadılarımız ile hizmetinizdeyiz.

EV İÇİN YARDIMCI: Eviniz için güvenilir ve deneyimli bahçıvan , temizlikçi , aşçı , yardımcı, şoför, ev öğretmeni, bakıcı, hasta bakıcısı , bebek bakıcısı gibi eleman ihtiyaçlarınızda deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık İzmir

Yabancı Yardımcılar içerisinde Filipin ve Nepalli çalışanlarımız, çalışkan, sorumluluk sahibi ve disiplinli olmaları, iyi İngilizce bilmeleri ve yıllar içindehizmet sektöründe edindikleri deneyim sayesinde dünyanın birçok ülkesinde yabancı çalışan olarak tercih edilmektedir. Yurt dışında hasta bakımı ve yaşlı bakımı konularında özel eğitim almış olan profesyonel hasta bakıcı bulunabilmektedir. Bu eğitimleri almış ve sertifika sahibi yabancı hasta bakıcı, yardımcı ve yabancı bakıcılara “Caregiver” terimiyle tanımlanmaktadır. Filipinli bakıcıları ülkemize getirmeniz için bir çok prosedür bulunmaktadır. Bunlar ilki olarak karşılıklı olarak anlaşma yapılması gerekmektedir. Sponsor yazıları ve yanınızda bakıcı olacak çalışacağına dair evraklar olduktan sonra ilk olarak Türkiye vizesi alması gerekmektedir. Türkiye vizesi aldıktan sonra ise ülkemize gelip burada Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının istediği evraklar toplanmalı ve burada çalışması için çalışma izni ve gerekli prosedürlerin hepsi sağlanması gerekmektedir. Bütün bu prosedürler sağlandıktan sonra Filipinli bakıcı yanınızda SSK lı olarak çalışmaya başlayabilirler.