Evde Yatılı Çocuk Bakıcı

Evde Yatılı Çocuk Bakıcısı Fiyatları

Evde Yatılı Çocuk Bakıcısı Fiyatları, Evde Yatılı Çocuk Bakıcısı Ücretleri, Evde Filipinli Çocuk Bakıcısı Fiyatları, Evde Yabancı Çocuk Bakıcısı Fiyatları, Yatılı çocuk bakıcı maaşları

İngilizce bilen Çocuk Bakıcı ücretleri; Filipinli 800 $, Nepalli, 700 $, Endonezyalı 700 $ Türkmen – Özbek – Kırgız 600 $ fiyatlara bakıcı bulabilirsiniz. İngilizce bilen bakıcıların fiyatları biraz yüksek bunun sebebi ise anadili gibi İngilizce konuşmaları ve dadılık hakkında deneyimli olmalarıdır. Çocuk bakıcısı aldığınız zaman hastahaneden tahlil yaptırmayı gözden kaçırmamamnız gerekmektedir. Evde yatılı çocuk ve bebek bakıcıalrı için çalışma iznide yapmanız gerekmeketdir. İstanbul içi ve Türkiye’nin her yerine yatılı çocuk bakıcısı temin edeceğiniz bri firmayız. Sizlere İŞKUR üyesi olan resmi firmamız üzerinden bakıcı bulmaktayız. Size en uygun bakıcı bulmak biizm işimiz. Deneyimli kadromuz ve seçebileceğiniz farklı elemanalrı ile sizi görüştürmenin yanı sıra sürekli diyalog halinde kalarak bizden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

çocuk bakıcısı arıyorum

Türkiye geneli filipinli yatılı bakıcı hizmeti sunulmaktadır. Filipinli yatılı bakıcı almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Yatılı çocuk bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenle Eleman temin edebilirsiniz. Sizleri referanslı bakıcılar ile buluşturuyoruz. Profesyonel bakıcılar için bizi aramanız yeterli.

BEBEK VE ÇOCUK BAKICISI: Bebekleriniz ve çocukarınız için gölge öğretmen , bakıcı , filipinli bakıcı , hemşire , yabancı dil bilen bakıcı , oyun abisi , oyun ablası , deneyimli dadılarımız ile hizmetinizdeyiz.

EV İÇİN YARDIMCI: Eviniz için güvenilir ve deneyimli bahçıvan , temizlikçi , aşçı , yardımcı, şoför, ev öğretmeni, bakıcı, hasta bakıcısı , bebek bakıcısı gibi eleman ihtiyaçlarınızda deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Yatılı Çocuk Bakıcı Ücretleri

Yatılı Çocuk Bakıcı Ücretleri Fiyat Listesi Şu Şekilde olmaktadır.

  • Filipinli Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 900 $ – 1200 $
  • Nepalli Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 750 $ – 1000 $
  • Endonezyalı Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları: 750 $ – 1000 $
  • Sirilankalı Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları: 700 $ – 1000 $
  • Türkmen Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 650 $ – 750 $
  • Özbek Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 650 $ – 750 $
  • Azerbaycanlı Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 650 $ -750 $
  • Kırgızistanlı Çocuk Bakıcısı Aylık Fiyatları : 650 $ – 750 $