Endonezyalı Bakıcı Fiyatları

Endonezyalı Bakıcı Fiyatları

650 $ dan başlana fiyatlarla Endonezyalı dadı, çocuk ve bebek bakıcısı alabilirsiniz. Resmi ve Kurumsal Danışmanlık firmamız bu kıonuda sizlere hizmet verecektir. Türkiye’de ev hizmetlerinde yatılı olarak çalıştırabiceğiniz Endonezyalı bakıcılar ile sizlere hizmet ve çözümler sunuyoruz. Endonezyalı bakıcılar işini düzgün ve disiplinli bir şekilde yapmaktadırlar. Yapacağı için çizgilerini doğru şekilde çizdiğiniz zaman çok profesyonel bir şekilde size hizmet sunacaklardır. Endonezyalı Bakıcı Çalıştırmak için bizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Endonezyalı Çocuk Bakıcısı Ücretleri

3500 ₺ den başlayan fiyatlarla. Referanslı Bakıcılar için bizi arayabilirsiniz. Evinizde çocuklarınızla ilgilenecek kısaca dadılık yapacak İngilizce konuşabilecek durumda olan Endonezyalı bakıcıları çalıştırabilirsiniz. Endonezyalı bakıcıları çocuk bakıcılığı alanında çalıştırmakiçin alırsanız çalışma izni yapabileceğiniz kriterlere uygun bakıcıyı sizin için bulmaktayız. Firmamız (GM Elit) resmi olarak İŞKUR üyesidir. Keisnlikle sizlere kaçak olan bakıcıları önermez, görüşmenizi sağlamaz.

Endonezyalı Bebek Bakıcı Fiyatları

3500 – 4000 ₺ ‘ye bakıcı alabilirsiniz. Bebek bakıcısı için bizden alacağınız elemanlar alanında belli bir tecrübeye sahip ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Resmi olarak Türkiye’de bulunan Endonezyalı Bebek Bakıcısı ile sizleri buluşturuyoruz. Özellikle bebek ve çocukbakıcıları işe almaya kararverdiğiniz zaman mutlaka bir hastahaneye götürüp en azından kan testi yaptırmanızı önermekteyiz. Bu hem bakıcı ve sizin çocuklarınız için önemli bir adım oalcaktır. Resmi olarak bakıcı çalıştırmak için size vereceğimiz elemanlara çalışma izni yaptırabilecek bir durumda olmalarına azami dikkat etmekteyiz.

İngilizce Bilen Endonezyalı Dadı Fiyatı

En Düşük 3500 ₺ den başlayan ücretlerle size uygun bakıcılar. Ev hizmetlerinde yatılı veya gündüzlü olarak Endonezyalı bakıcı çalıştırmak istiyorsanız Türkiye’de kaçak olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani Çalışma izni yapacaksanız Türkiye’de kaçak durumda kalan yabancılara Sığınma İzni’de yok ise çalışma izni başvurusu yapılamamaktadır. Bu Sepeple alacağınız elemanları resmi İŞKUR üyesi olan firmalardan talep etmeniz yararlı olacaktır.